Cart 0 0

שירות לקוחות:

077-9725166

Cart 0 0

כאבי בטן חזקים

כאבי בטן הם תופעה נפוצה ושכיחה שכל אחד מאיתנו חווה בשלב כזה או אחר בחיים. הבטן שלנו כוללת איברים פנימיים חשובים המרכיבים את מערכת העיכול, כמו הקיבה, המעיים, המעי הגס, המעי הדק, הטחול, הכבד, כיס המרה והלבלב. כאשר אחד האיברים האלו נפגע מאיזושהי סיבה, עלול להופיע כאב בטן.

ישנם סוגים רבים של כאבי בטן – כאבים שחולפים בתוך דקות עד שעות, כאבי בטן הנגרמים כתוצאה מוירוס הנמשך 24 שעות, כאבים חזקים, כרוניים וקבועים, וכאבי בטן להם נלוות לעיתים תופעות כמו דלקות, שלשולים, הקאות, צרבות, נפיחות וגזים. ישנם כאבי בטן קלים שניתן לטפל בהם על ידי מנוחה בלבד, בעוד שכאבים חזקים דורשים לגשת לרופא.

כאבי בטן כרוניים מוגדרים ככאבים שנמשכים לפחות שלושה חודשים. כאבים אלו יכולים להיות קבועים או לחלוף ולחזור במשך הזמן.(1) אם כאבי הבטן מפריעים לשגרת החיים שלכם, מקשים על התפקוד היומיומי ומגבילים אתכם – כנראה שאתם סובלים מכאבי בטן חזקים שיש לאבחן ולטפל בהם בהקדם.

אישה שסובלת מבחילה ושלשולים וכאבי בטן

גורמים נוספים שעלולים להוביל לכאבי בטן חזקים

קלקול קיבה או הרעלת מזון

הרעלת מזון או קלקול קיבה נובעים כתוצאה מאכילת אוכל מקולקל המזוהם בטפילים, וירוסים, חיידקים ורעלנים המפרישים חומרים רעילים. כאבי הבטן החזקים ילוו לרוב בבחילות, הקאות, שלשולים ולעיתים גם בחום, חולשה וצמרמורות. בדרך כלל התופעה חולפת מעצמה, אך יש להקפיד על שתייה מרובה שתימנע התייבשות, מנוחה ואכילת ארוחות קטנות.

כאבי בטן חזקים בעקבות וירוסים בקיבה או במעיים

ישנם וירוסים שונים כמו Rotavirus, astrovirus, adenovirus, coronavirus, ו- calcivirus הגורמים לזיהום במעיים או בקיבה. לצד כאבי הבטן החזקים, התסמינים לוירוסים הם חום, בחילות, שלשולים, הקאות, חולשה, כאבי ראש וכאבי שרירים. יש לגשת לרופא על מנת לקבל טיפול וכן להקפיד על שתיית נוזלים.

מעי רגיש

תסמונת המעי הרגיש (או הרגיז) היא תסמונת המלווה בכאבי בטן, נפיחות, שלשולים ועצירות. הגורמים לתסמונת הם שינויים הורמונליים המשפיעים על תפקוד המעיים, כשל תקשורתי בין עצבי מערכת העיכול למערכת העצבים המרכזית ושינויים בפעילות שרירי דופן המעי. כדי לטפל בתסמונת יש להקפיד על אורח חיים בריא, פעילות גופנית, הפחתת לחץ נפשי, שתייה מרובה ולעיתים יש צורך גם בטיפול תרופתי. (13)

רגישות למרכיבים שונים במזון

כאבי בטן חזקים עלולים לנבוע משינויים הורמונליים שונים כמו מחזור, גיל המעבר והריון. השינויים ההורמונליים משפיעים פעמים רבות על הבטן ומלווים בכאבים חזקים. כדי לדעת מהו הגורם לכאבי הבטן החזקים יש לגשת לרופא נשים על מנת לקבל אבחון מתאים

כאבים הנובעים מהפעילות ההורמונלית

כאבי בטן חזקים עלולים לנבוע משינויים הורמונליים שונים כמו מחזור, גיל המעבר והריון. השינויים ההורמונליים משפיעים פעמים רבות על הבטן ומלווים בכאבים חזקים. כדי לדעת מהו הגורם לכאבי הבטן החזקים יש לגשת לרופא נשים על מנת לקבל אבחון מתאים. כאבי בטן בזמן מחזור הם שכיחים מאוד ונובעים כתוצאה מהפרשת חומרים הנקראים פרוסטגלנדינים. חומרים אלו, המופרשים בזמן המחזור, גורמים לעוויתות בבטן ולכאבים חזקים. הטיפול בכאבי מחזור הוא באמצעות תרופות המפחיתות את רמת הפרוסטגלנדינים. בנוסף לכך, ניתן להקל על הכאב באמצעות כרית חימום, פעילות גופנית, גלולות למניעת הריון ותוספי תזונה המכילים חומצות שומן מסוג אומגה 3 וויטמין B6.

כיבים בקיבה ובתריסיון

כיבים המופיעים בקיבה (אולקוס) או בתריסיון נגרמים מזיהום הנגרם כתוצאה מחיידק ההליקובקטר פילורי. חיידק זה עלול לגרום לדלקת בקיבה ולגרום לכאבי בטן חזקים, לבחילה, הקאות וירידה בתיאבון. כדי לטפל בכיבים יש לקבל טיפול אנטיביוטי לחיסול החיידק וטיפול להורדת החומצה בקיבה. בנוסף, ישנם תוספי תזונה כמו Helico Bacstop המכיל את מרכיב ה-Pylopass, שנמצאו כעשויים לסייע באיזון חיידק ההליקובקטר בבטן. (14)

שגרת התזונה והשפעתה

לתזונה שלנו יש השפעה גדולה על הבריאות שלנו. תזונה לקויה העשירה בפחמימות ריקות וסוכרים, הכוללת צריכה גבוהה של אלכוהול וקפאין ודלה בסיבים תזונתיים, עלולה לגרום לכאבי בטן חזקים. בנוסף לכך, ארוחות כבדות מדי במיוחד לפני השינה, עלולות לגרום אף הם לכאבים. ההמלצה היא להקפיד על תזונה מאוזנת העשירה בויטמינים וירקות, ואכילת ארוחות קטנות לאורך היום.

חיידקים הגורמים לכאבי בטן חזקים

ישנם חיידקים רבים העלולים לגרום לכאבי בטן חזקים כמו חיידק ההליקובקטר, סלמונלה, אי־קולי, שיגלה וקמפילובקטר. בדרך כלל התופעה חולפת מעצמה ללא צורך בטיפול אנטיביוטי, אך מומלץ לצרוך תוספי תזונה המקלים על המצב כמו Helico Bacstop שמסייע באיזון רמות החיידק בקיבה.

דלקת בתוספתן

כאבי בטן חזקים עלולים לנבוע מדלקת בתוספתן. הדלקת נגרמת כתוצאה מחסימת נקודת המוצא של התוספתן, בשל התנפחות בלוטות לימפה או בשל שאריות צואה או מזון שנתקעו. כאשר הדלקת מתרחשת בגיל מבוגר, היא עלולה להצביע על גידול במעי הגס.
התסמינים לדלקת בתוספתן (אפנדציט) הם כאבים עמומים שניתן להרגיש אותם בעיקר באזור הטבור, אך בהמשך הם מגיעים לצד הימני התחתון של הבטן. לאחר כמה שעות הכאבים הופכים לכאבים חריפים וחזקים במיוחד המצריכים הגעה לבית החולים. דלק בתוספתן מלווה גם בחוסר תיאבון, חום, בחילות והקאות.(12)
הטיפול בדלקת תוספתן הוא באמצעות אנטיביוטיקה וניתוח. (15)

אבנים בכליות ובדרכי השתן

אבנים בכליות ובדרכי השתן היא מחלה המתרחשת בעקבות הפרשת יתר של מלחי אוקסלט בשתן, חומצה אורית או סידן. כתוצאה מכך מתגבשים אבנים בכליות ובדרכי השתן הגורמים לכאבי בטן חזקים לצד דימום בשתן. ישנם טיפולים שונים המיועדים לרסק את האבנים כמו גלי הדף, ריסוק מלעורי או אורטרוסקופיה. יש לגשת לרופא בהקדם על מנת לקבל את האבחון והטיפול המתאים. (16)

מחלות מעיים דלקתיות

ישנם שני סוגים עיקריים של מחלות מעיים דלקתיות: מחלקת קרוהן ודלקת כיבית של המעי הגס. מחלת קרוהן חודרת לשכבות השונות של המעי, בעוד שהדלקת הכיבית של המעי הגס מתחילה ליד פי הטבעת ופוגעת במעי הגס ללא פגיעה במעי הדק. הטיפול במחלות האלו נעשה באמצעות תרופות המדכאות את המנגנון לייצור דלקות המעיים. (17)

מחלות ממאירות

ישנן מחלות ממאירות העלולות לגרום לכאבי בטן חזקים כמו סרטן הלבלב. בנוסף לכך, בשלבים המוקדמים של סרטן המעי הגס הגורם לחסימת המעי, עלולים להופיע כאבי בטן. במקרה של כאבי בטן חריפים וכרוניים, יש לגשת לרופא ולעבור בדיקה רפואית מקיפה.

 

מקורות: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]

 

שאלות נפוצות: כאבי בטן חזקים

Helico Bacstop

מסייע בהתמודדות עם תסמיני חיידק ההליקובקטר ושיפור תפקוד מערכת העיכול

תכולה

0
קפסולות

אופן טיפול

קפסולה אחת

פעמיים ביום

helico backstop

מארז יחיד

290

11 במרץ 2021
5/5
המוצר עושה את העבודה
כבר חודש מתחילת הטיפול מרגישה שיפור דרמתי במקביל להקפדה על המלצות התזונה שקיבלתי בזמן הרכישה

שרית שטמלר

8 בפברואר 2021
5/5
חברה מס’ 1
חברה מס’ 1 מבחינת שירות לקוחות ומבחינת מוצרים, נבינו המון מוצרים ורק המוצרים האלה סיפקו את הפתרון לסבל של שנים. כל הכבוד

חסון חסון

8 בפברואר 2021
5/5
מוצר יעיל ומעולה!
מוצר יעיל ומעולה, שירות יוצא מן הכלל!

ברוך נאגר

8 בדצמבר 2020
5/5
תרופה שעזרה כבר מהשבוע הראשון – ממליץ מאוד!
בעקבות כאבי בטן הולכים וחוזרים לאחר קבלת תרופה של הלובקטור שלא עזרה לי לקחתי את התרופה שלכם שראיתי את הפרסום שלה בפייסבוק. תרופה שעזרה כבר מהשבוע הראשון חלפו ונעלמו לחלוטין אני ממליץ מאוד מאוד (פורסם ב-8 בדצמבר 2020 בשעה 11:36).

מאיר קנדל

24 בנובמבר 2020
5/5
מוצר קסם
הציל לי את החיים!!

בר

3 בנובמבר 2020
5/5
ממש עזר לאבא שלי
“שלום לכם, הפסקנו אנטיביוטיקה לאחר שבוע, המשכנו עם הפרוביוטיקה של האליקובקטוסטופ.. אבא הרגיש טוב כבר אחרי שבועיים.. הוא התחיל טיפול למיאלומה ולכן הפסיק את הפרוביוטיקה לפני שסיים את שתי הצנצנות.. החיידק לא חזר והכל בסדר גמור. תודה רבה רבה ואני מאוד ממליצה. בנוסף לקחנו כף דבש מעורבב עם טיפות קפסיקום ואורגנו”

מאיה ורדניק

19 באוקטובר 2020
5/5
מאושרת שלקחתי את התרופה הזו
כבר שנים רבות שאני סובלת מכאבים בקיבה, נפיחות שפוגעים בהתנהלות היום יומית שלי. ניסיתי המון תרופות קונבנציונאליות שהזיקו לי ולא פתרו את הבעיה עד שהגעתי לבקסטופ ואני כבר מרגישה טוב יותר, רב התופעות כבר חלפו ובדיקת ההליקובקטר שלי יצאה שלילית ואני מאושרת שלקחתי את התרופה הזו.

חנה

18 באוגוסט 2020
5/5
המוצר שינה את המצב במהירות
בתור אחד ששנים הבטן שלו היתה מאוד רועשת, המוצר הזה שינה את המצב בצורה מהירה מאוד ויעילה מאוד.. תודה!

אביתר

24 ביולי 2020
5/5
התופעות כמעט ונעלמו
“סבלתי מתופעות של הלקובקטור שחזרו לאחר מספר שנים בדיוק בזמן וירוס הקורונה לא רציתי לקחת שוב כמות ענקית של אנטיביוטיקה ממש במקרה מצאתי את. הכדורים הזמנתי וקיבלתי לאחר יומיים ומיד והתחלתי לקחת אני כבר בחפיסה השניה ובדיקת ההלקובקטור יצאה שלילית אני ברוך השם מרגישה הרבה יותר טוב והתופעות ככמעט נעלמו עדיין המומה ששולחים לי הודעות ודורשים בשלומי כל הכבוד מוצר מעולה שרות מקצועי ומהיר תודה לכם”

רונית קרין

5 ביוני 2020
5/5
בזכות המוצר הכאבים הפסיקו
“נתתי לזה צ’אנס אחרי טיפול אנטיביוטי שכשל והרגשתי הרבה יותר טוב. החיידק לא הוכחד אך הפסיקו הכאבים והצרבות תודה לאל/ממליץ לנסות בהחלט.”

יואל

27 באפריל 2020
5/5
ביטחון ושקט מההליקובקטר
מוצר מדהים שנותן לי ביטחון ושקט מהחיידק והתסמינים שלו, הרגשתי שיפור כבר אחרי שבוע אחרי טיפול כושל באנטיביוטיקה, וזה רק משתפר ומשתפר, כבר שלושה חודשים משתמשת ולא מתכוונת להפסיק! מומלץ מומלץ מומלץ!

אביב ב.

6 באפריל 2020
5/5
תוך יומיים נעלמו הכאבים
לקחתי את המוצר בזמן הנקה כדי להימנע משימוש באנטיביוטיקה, המהירות שבה ההרגשה שלי השתפרה פשוט מדהימה, תוך יומיים פשוט “שכחתי”מכאב הבטן. מוצר מבריק שפשוט עובד

שני ק

6 באפריל 2020
5/5
התרופה מומלצת בחום!
ממליצה בחום על התרופה, הצילה אותי לאחר זמן רב שסבלתי מכאבים נוראים, ממליצה בחום!

דנה שטייסל

1 במרץ 2020
5/5
המוצר הציל אותי משנים של סבל
אני כבר 10 שנים סובלת מהחיידק הליקובקטר, פעמיים טיפלתי באנטיביוטיקה שלא עזרה ולהפך הרס לי את קבע. בפעם האחרונה ששוב התגלה לי עלייה של החיידק, חיפשתי באינטרנט תרופה טבעית לבעיה ומצאתי את המוצר הזה. הזמנתי, קיבלתי שירות מצויין, התחלתי לקחת. אחרי טיפול עשיתי בדיקה חוזרת והחיידק ירד כמעט לגמרי, נשאר בטווח הנורמה המינימלית. אין מאושרת ממני! מאוד ממליצה במקום לקחת אנטיביוטיקה לטפל במוצר המציל הזה. גם אין לו תופעות לווי, וגם עוזר. ממליצה בחום!!!

ליבי

11 בינואר 2020
5/5
כל התופעות עברו לי
פשוט דבר מדהים עבר לי. ואני. ימשיך. להשתמש בזה. מעולה.

נאוה עטר

3 בינואר 2020
5/5
המוצר הפתיע אותי לטובה
הייתי סקפטית אבל עכשיו מודה לאלוהים על הרגע הזה שמצאתי אותכם באינטרנט ונתתי לזה צ׳אנס מרוצה כול התסמינים נעלמו תודה שווה כול שקל המוצר

סופי

26 בדצמבר 2019
5/5
משתמש קבוע של המוצר ומאז יש שיפור משמעותי
“רצוני להמליץ על תרופת: Helico bacstop של חברת: homeotreat. אני רוכש קבוע במשך שנה את התרופה, ומאז יש לי שיפור משמעותי בעיכול במעיים, יציאות יותר טובות, האוכל מתעכל בצורה טובה ואף כאבי בטן הופחתו. הגעתי לחברת homeotreat בעקבות המלצות שראיתי בפייסבוק, לאחר ניסיון של שימוש בתרופה במשך חודש ימים וראיתי שיש שיפור משמעותי המשכתי להשתמש בתרופה. ממליץ בחום לסובלים מבעיות מעיים או מחיידק helico. רפואה שלמה ואריכות ימים לכולם 🙏🏻”

מור

17 בדצמבר 2019
5/5
מוצר פלא ללא תופעות לוואי
“שמי מישל ואני מאוד מאוד אלרגית לתרופות ואני חייבת לציין שניסתי הכל אך ממש הכל ושום דבר לא עזר!!! לחיידק האלים הזה! עד שהגעתי למוצר הפלא הזה! שותה תכדורים קרוב לחודשיים וחצי מהשבוע הראשון חשבתי שזה עוד סתם כדורים המשכתי לשתות כפי שהייתי צריכה לאחר כשבועיים הייתה הקלה של כל הסיפטומים בחילות צרבות איומות מערבלות בבטן ! מוצר מאוד מאוד טוב ללא תופעות לוואי! צוות מדהים שכל בקשה שאלה עונים באהבה לא מובן מאליו תודה רבה רבה על הכל!”

מישל

15 בדצמבר 2019
5/5
ממליץ מאוד מוצר מספר 1
“היית סובל במשך הרבה זמן מהחיידק הארור הזה, והכאבים לא הרפו,, כשהתחלתי להשתמש בקפסולות נהיה שיפור משמעותי וכעט אני כבר לא סובל ממנו . תודה רבה לכל הצוות היודע לתת יחס חם לכל מטופל . ממליץ מאודדד מאודדדד Helico Bacstop מספר 1”

יונתן חייאב

12 בדצמבר 2019
5/5
הכאבים פחתו ואני מרגישה הרבה יותר טוב
“””אני סובלת מכאבים המון שנים מהחיידק. ניסיתי כמה פעמים טיפול באנטיביוטיקה ולא עזר. נכנסתי יום אחד לאתר שלכם הזמנתי את הכדורים בנוסף משלבת תזונה נכונה והכאבים פחתו! אני מרגישה הרבה יותר טוב ! ממליצה לכולם 😄”””

לבנת

1 בדצמבר 2019
5/5
הכאבים פסקו וללא אנטיביוטיקה
“רציתי להגיד לך שהכמוסות מעולות באותו יום שהתחלתי איתן הלכתי לבדיקת הליקובקטר כעבור שבוע וחצי שכבר קיבלתי את התשובות החיוביות (שיש חיידק) כבר לא הרגשתי את כאבי הבטן ופשוט הפסקתי לסבול פשוט מדהים חסכתי לעצמי אנטיביוטיקה ואת כל הרעלים שהיא מכניסה לגוף אני מודה לכם על הכדור קסם הזה 🙏🏻 פשוט אין מילים”

נטלי

27 באוקטובר 2019
5/5
מעלים תופעות של הליקובקטר
“המוצר מדהים! מעלים תופעות של נפיחות, כאבים, בעיות עיכול וכל מה שקשור להליקובקטר, אפילו במקרה שקצת מזייפים בדיאטה נגד ההליקובקטר… 😌 קצת יקר, אך שווה שיהיה במגירה לתקופה פחות טובה של מערכת העיכול.. תודה רבה.”

דבורה שאשא

22 באוקטובר 2019
5/5
תודה על מוצר נדיר
“היה לי את חיידק הליקובקטר ואמרו לי הרופאים לקחת 3 סוגים של אנטיביוטיקה. פחדתי מאד כי ברוב המקרים הם לא עוזרים. להיפך הם גורמים להרבה תופעות לוואי קשות. חברה המליצה לי לקחת כדור בשם Helico Bacstop של חברת HOMEOTREAT שמטפל בחיידק. שהוא הציל אותה מכל הסבל שהיא עברה. לא האמנתי לה בהתחלה ואז אמרתי אין לי מה להפסיד אני אנסה. לקחתי את הכדור במשך חודש פעמיים ביום… וקרה לי נס!! לפני כמה ימים עשיתי את בדיקת הנשיפה והתוצאות הגיעו לרמות נורמליות כפי שצריך להיות!! ממליצה לכולם בחום רב!! תודה רבה לחברת HOMEOTREAT שפיתחתם מוצר כל כך חשוב!!!”

הדסה באו

19 בספטמבר 2019
5/5
שירות מעולה, אדיב ומקצועי
“רציתי להגיד תודה על השרות המדהים…מקצועיים,,,ואדיבים… הזמנתי הליקו בקסטופ ובהחלט עזר ,,, מעל לכל יש מענה לשאלות ,ותמיד פתוחים לכל שאלה .. מומלץ ביותר”

סימונה

19 בספטמבר 2019
5/5
שכחתי מה זה צרבות
“אני היום בגיל 59 ומזה שנים סבלתי מצרבות חזקות כל יום למרות שקיבלתי מספר פעמים שילוב של אנטיביוטיקות לאחר שמצאו אצלי בבדיקת נשיפה רמות גבוהות של החיידק הליקובקטר. לפני כחמישה חודשים התוודעתי לפירסום של המוצר שלכם הליקובקסטופ. בהתחלה היו לי ספקות להשתמש בתכשיר שלכם בגלל תרופות נגד כולסטרול שנאלתי לצרוך בגלל רמות גבוהות שח הכולסטרול בדם. בגלל הסוגייה הופנתי למחלקת ייעוץ שלכם ולהפתעתי הוסבר לי לא רק שמותר להשתמש ביחד עם התרופות נגד הכולסטרול אלא משפר את היעילות שלהן נגד הכולסטרול. בזכותכם אני כבר שכחתי מה זה צרבות.”

זיו ברכה

16 בספטמבר 2019
5/5
המוצר סייע לבן שלי מאוד
לאחר שנה שהבן שלי סבל מכאב בטן כל פעם אחרי שאכל, הבאתי לו את הטיפול שלכם וזה באופן מדהים ומהיר עזר לו!! תודה 🙏 ותודה על התמיכה וההדרכה.

טלי

8 בספטמבר 2019
5/5
יש תוצאות כבר לאחר ימים ספורים
“לאחר טיפול באנטיביוטיקה ההליקובקטר הפלורי שוב חזר . לאחר שלקחתי את התכשיר שלכם הרגשתי הקלה כבר לאחר כמה ימים . התכשיר הטבעי שלכם מצוין ! רוצה להודות לכם על שירות המהיר ונדיב שקיבלתי”

אוקסנה מירינברג

4 בספטמבר 2019
5/5
רואה שיפור מדהים בקרב הלקוחות שנתתי להם את המוצר
קיבלתי תוצאות מדהימות, אני נטורופתית קצת קיצונית בטיפולים שלי. ובכל זאת עם הטיפול הלא קל אני אומרת למטופלים שזה לא קל אבל תתחילו להרגיש את התוצאות עוד 3 שבועות (והייתי גאה כי זה זמן מאוד קצר לטיפול במחלות כרוניות וזיהומים כרוניים). הבחורה שנתתי לה את הפרוביוטיקה שלכם סיפרה לי שלא היה לה סימפטומים של החיידק מהיום הרביעי אחרי שהתחילה את הטיפול (כמובן עם תכנית מתאימה ופורמולות צמחי מרפא). זה היה מדהים, אני לא ציפיתי שהמצב שלה ישתפר תוך 4 ימים…הפרוביטיקה מדהימה

סוזנה

2 בספטמבר 2019
5/5
רואה שיפור משמעותי בעקבות השימוש במוצר
“שלום לכולם. בהחלט רוצה להמליץ על המוצר Helico Bacstop. לפני כשנתיים אובחנתי כסובלת מחיידק ההליקובקטר שגורם למיחושי בטן ועוד תופעות לא נעימות. ראיתי את הפרסום של התכשיר והחלטתי לנסות ולא התאכזבתי. פעלתי לפי ההמלצות לגבי תזונה וצרכתי את המוצר כפי שהודרכתי. תקופה קצרה אחרי שהתחלתי בטיפול הרגשתי שיפור משמעותי ובמשך הזמן למעשה תופעות האי נוחות בבטן וכו’ נעלמו. אמנם צריך להמשיך לשמור על התזונה הנכונה ואני ממשיכה לצרוך את המוצר. לכן בהחלט מבחינתי מומלץ למי שיש לו בעיה של ההליקובקטר לטיפול בבעיה. אפשר להתקשר אלי גם בנייד מי שמעוניין. תודה”

אתי כץ

30 באוגוסט 2019
5/5
תרופה שמשפרת איכות חיים
התרופה מאוד עוזרת ומשפרת את איכות החיים נותנת לך להעביר ימים שלמים ללא כאבים מומלצת מאוד מאוד מאוד.

ניר תייר

29 באוגוסט 2019
5/5
בזכות שימוש במוצר חזרתי לתפקד
“אני לוקחת כבר חודש את הכדורים של הליקובקסטופ יחד עם שינוי גדול שעשיתי בתזונה, על מנת לטפל בחידק הליקובקטור. יש הטבה משמעותית בהרגשה שלי. לפני תחילת הטיפול בכדורים,סבלתי מכאבי בטן חזקים כל הזמן,בחילות, והרגשת אי נוחות בבטן. בעקבות הטיפול והשינוי בתזונה-הכאבים פחתו בצורה מאוד משמעותית, אין לי כמעט בחילות, ואני מרגישה הרבה יותר טוב ומצליחה לתפקד. מאוד חשוב כמו כן להקפיד על התזונה היעודית. ממליצה על הכדורים בחום!! וחשוב לי גם לציין שהשירות הוא מדהים ומאוד מקצועי. אמנדה גל”

אמנדה גל

4 ביוני 2019
5/5
המוצרים עזרו לי מאוד
לפני כחצי שנה ביצעתי בדיקת נשיפה וגילו שיש לי את החידק הליקובקטור חידק זה פגע במערכת העיקול שלי בנקודות שנות . הרגשתי שאין לי תאבון ירדתי במשקל (כ20 קילוי ) בחילות בבוקר וכאבים באזור הבטן. לקחתי את הגלולות של הומאוטריט לטיפול בחידק יחד עם הביו-כורכום ועם תזונה נכונה והחיידק לאחר שלושה חודשים נעלם כלא היה . תודה לחברה נפלא שמיצרת חומרים טבעיים וכל כך אפקטיביים

הרצל ב.מ.

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא

הומאוטריט לאב

נשמח להיות בקשר!

כתובתנו

אבשלום גיסין 86 פתח תקווה

שירות לקוחות

א'-ה' 09:00-18:00

טלפון

077-9725166

עקבו אחרינו

הצהרת בריאות

1. כל האמור כאן אינו מהווה התוויה רפואית אלא תמצות מאמרים מדעיים המובאים כאן מכוח חוק חופש המידע.
2. המידע אינו מהווה הנחיה רפואית או המלצה לטיפול. אנשים הנוטלים תרופות לפי מרשם, נשים בהריון, נשים מניקות וילדים – יש להתייעץ עם רופא לפני השימוש

מערכת חיסנוית

מערכת חיסונית

מערכת העצבים

מערכת העצבים

מעכת העיקול

מערכת העיכול

מערכת הורמונאלית

מערכת הורמונאלית

לב וכלי דם

לב וכלי דם

טיפוח השיער

טיפוח השיער

דרכי הנשימה

דרכי הנשימה

אף אוזן גרון

אף אוזן וגרון

אנטי אוקסידנט

אנטי אוקסידנט

כל הזכויות שמורות להומאוטריט 2021

10% הנחה כולל כפל מבצעים

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של הומאוטריט לאב ותהנו מ 10% הנחה לקנייה הנוכחית, תכנים מותאמים אישית ועוד הפתעות והטבות רבות! מלאו את הפרטים מטה והצטרפו עכשיו, קופון ההנחה יישלח אליכם במייל:

*שימו לב, אם בסיום ההרשמה לא קיבלתם מייל עם קוד הקופון, בדקו גם את תיבת הספאם שלכם. 10% ההנחה הם לשימוש חד פעמי.

אז מה יש לנו?

רק עוד 200 נותרו למשלוח חינם! 😍

הסל שלך ריק.

נראה שעדיין לא החלטת :)