Cart 0 0

שירות לקוחות:

077-9725166

Cart 0 0

איך מחזקים את המערכת החיסונית?

על מערכת החיסון בקיצור ובהרחבה

המערכת החיסונית מהווה את מנגנון ההגנה העיקרי של גופינו נגד פולשים חיצוניים כמו חיידקים, וירוסים ופטריות, או נגד כשלים פנימיים של תאי הגוף, הבולט ביניהם הוא התפתחות תאים סרטניים.
המאפיין הבולט ביותר של מערכת החיסון הוא יכולת הזיכרון שלה. היא משמשת מעין “חוש שישי” של הגוף הודות לתאי זיכרון ייחודיים שיודעים לזהות באופן מדויק את מקור הסכנה על סמך מקרי העבר, ולהפעיל את המנגנון הספציפי להגנה על הגוף.
המערכת החיסונית של גופינו נחשבת לאחת המערכות הסבוכות בגוף האדם ומנגנוני ההגנה שלה עובדים בשיתוף פעולה מתמיד עם איברי גוף רבים (העור, מערכת העצבים, הלימפה ועוד).
כך גם אופן הפעולה של מערכת החיסון מורכב, והוא מושתת בעיקרו על שלב הזיהוי של הפולש ושלב התגובה – הפעלת נוגדנים וגיוס משאבים כולל לצורך הגנה על הגוף.

חיזוק המערכת החיסונית

מהי המשמעות של מערכת חיסונית חזקה? מדוע חשוב כל כך לשמור עליה? ואיך היא יכולה לתרום לבריאות היומיומית שלנו?
המערכת החיסונית היא השומר האישי של גופינו, ולכן חשוב מאוד לשמור עליה ולדאוג לתחזוקה שוטפת שלה. המערכת אמנם ייחודית לכל אדם, ומאופיינת במרכיבים גנטיים שמהווים את טביעת האצבע הפרטית של כל אחד מאיתנו ועמם נולדנו, אך אין זה אומר שאנחנו לא צריכים לפעול באופן מתמיד על מנת לחזק אותה.
לאורך השנים, מחקרים רבים הראו כי חיזוק המערכת החיסונית הוא המפתח לחיים בריאים ומאוזנים. המשמעות היא, שבתור מערכת “לומדת” ומתפתחת, לכל אחד מאיתנו יש את היכולת להשפיע על המערכת החיסונית שלו. כמערכת עם תכונות נרכשות, המערכת החיסונית עדה לכל השינויים שאנו עוברים במהלך חיינו: ההיסטוריה הבריאותית שלנו, מחלות עבר, טראומות נפשיות ועוד.
על מנת “לחנך” את המערכת עלינו להקפיד להיות קשובים לה ולחזק אותה כל הזמן. את זאת ניתן לעשות בשלל דרכים טבעיות וקלות שיעזרו לנו לשמור על הבריאות הכוללת ולמנוע מחלות ושאר סכנות.

איך מחזקים מערכת חיסונית?

חוזקה של המערכת החיסונית שלכם מושפע במידה מועטה על ידי גנטיקה והרבה מאוד מאורח החיים ומההרגלים היומיומיים שלכם. שינויים קטנים יכולים לחזק אותה ולתרום על ידי כך לבריאות הכללית שלכם. ישנם מגוון דרכים לחיזוק המערכת החיסונית, והן כרוכות בשינוי מהותי בשגרת היומיום שלנו.

פעילות גופנית לחיזוק הגוף

שמירה על כושר ופעילות גופנית באופן קבוע הוכחו כיעילות בשמירה על תפקוד תקין של מערכת החיסון. פעילות גופנית קבועה מעודדת את מערכת החיסון לייצר תאי הגנה ייעודיים, תאי דם לבנים (כמו תאי T ו- B) שאחראים על מגוון תהליכי ריפוי במערכת החיסון, וגם נוגדנים.
כמו כן, פעילות גופנית חשובה מאוד לשמירה על לחץ דם תקין, כולסטרול ומשקל ועל הרגעת הגוף והנפש. כל אלו משפיעים מאוד על מערכת החיסון, ואם ערכיהם התקינים לא נשמרים, היא עלולה להיחלש ולקרוס במצבי קיצון.

אישה רצה לחיזוק מערכת חיסון

תזונה נכונה: מאכלים לחיזוק הגוף

לצד פעילות ספורטיבית, חשוב מאוד גם להקפיד על תזונה מאוזנת. המזון שאנו מכניסים לגופינו הוא אבן הבניין והבסיס לכל תהליך שקורה לנו בגוף. ממנו אנו בונים את המערכות השונות והם אלו שמשפיעים על התפקוד היומיומי שלנו ועל בריאות המערכת החיסונית.
כל מזון שאנו צורכים מכיל מיליארדי חיידקים וחומרים פעילים נוספים כמו ויטמינים שאחראים בין היתר גם על התפקוד של מערכת החיסון ומערכות נוספות שהיא תלויה בהן. הם תורמים לייצור מחודש של נוגדנים, משפרים את תפקוד המערכת העצבית ואת ביצועי המערכת החיסונית, מאפשרים את קיומה של אוכלוסיית החיידקים הטובה במערכת העיכול ועוד.
על מנת לחזק את מערכת החיסון מומלץ להימנע מאכילת מאכלים עתירי שומן וקלוריות ומזון מעובד, שעלולים לייצר תגובות דלקתיות בגוף ולהחליש את המערכת החיסונית או לגרור תגובות אוטואימוניות חריפות.

כמו כן, חשוב מאוד להקפיד על צריכה של מזונות המעוררים את מערכת החיסון, כמו יוגורט, פירות וירקות עשירים בסיבים תזונתיים וויטמינים, דגים, אגוזים ושאר מזונות עם נוגדי חמצון.

מגוון ירקות

ויטמינים לחיזוק הגוף

לויטמינים ומינרלים תפקיד מרכזי בשמירה על המערכת החיסונית. הם משמשים גורם משפיע ומרכזי בתהליכים רבים הקשורים בפעילות של מערכת החיסון, ביניהם: שמירה על סביבת חיץ איתנה בין הסביבה ובין העור, מניעת כניסה של פולשים לגוף, הם משפיעים על מידת עמידותם של חיידקים ווירוסים כנגד המערכת החיסונית, מגינים מפני תהליכים פנימיים הרסניים כמו סרטן, ושומרים על הגוף שלנו מפני התפתחות תהליכים דלקתיים.
לחיזוק המערכת החיסונית מומלץ לצרוך באופן יומי מזונות עשירים בויטמינים – מגוון רחב של פירות וירקות , זרעים מהטבע, קטניות, דגנים מלאים נבטים ואגוזים.
במידה וקיים חוסר מהותי בויטמינים, חשוב לצרוך תוספי תזונה או מולטי ויטימינים טבעיים בהתאם לחוסר.

תוספי תזונה לחיזוק מערכת החיסון

תוספי התזונה המומלצים לחיזוק המערכת החיסונית יכולים להיות בצורה כמוסות של ויטמינים או מינרלים. אבץ, ויטמין D, ויטמין C תורמים משמעותית לחיזוק המערכת החיסונית: משתתפים בתהליכי בניית רקמות העור, מסייעים בתפקוד של תאי דם לבנים, מפחיתים תחלואה של מחלות אוטואימוניות וכן מונעים תהליכים סרטניים ודלקתיים.
הפרוביוטיקה היא הרכב ידידותי של מגוון חיידקים גדול מאוד. החיידקים הללו הכרחיים לשמירה על הבריאות שלנו, שכן הם משתתפים באלפי תהליכים חיוניים בגוף, ביניהם גם במערכת החיסון.
צמחי מרפא טבעיים וויטמינים אחראים גם הם על מגוון תהליכים – מניעת תהליכים אוטואימוניים של פגיעה עצמית במערכת החיסון, מעודדים הפחתת מדדי דלקת ועוזרים למערכת להתמודד בצורה יעילה יותר עם “אויבים” וגורמים מסכנים.
המוצר Immu Optimizer Complex מבית הומאוטריט מכיל תוספי תזונה טבעיים וויטימינים כמו אבץ, ויטמין C, ג’ינסנג ופרחי סמבוק. זהו פתרון אולטימטיבי המשלב בתוכו מגוון מרכיבים מוכחים לחיזוק המערכת החיסונית, יצירת נוגדנים באופן טבעי וסיוע בהתמודדות עם מחלות שונות.

שאלות נפוצות: איך מחזקים את המערכת החיסונית?

תוספת תזונה

Immu Optimizer Complex

מסייע לחיזוק המערכת החיסונית ובכך עוזר במניעת התפשטות וההתפתחות של מחלות ונגיפים

תכולה

0
כמוסות

אופן טיפול

כמוסה אחת

3 פעמים ביום

תוסף תזונה

מארז יחיד

250

אימיו-אופטימייזר זוג

מארז זוגי

₪450

₪500

אימיו-חדש-שלישייה

מארז שלישייה

₪600

₪750

16 במרץ 2021
5/5
לאחר ניסיונות טיפול שונים המוצר הזה עזר לי סוף סוף לחזור לעצמי
אני חייבת לכם המון תודות על המוצר שלכם immu optimizer, אני חליתי בקרונה ולמרות שניסיתי כל מיני דברים טבעיים, ויט סי, די, zinc,לשתות תה עם גינגור,הל וכו’ ושום דבר לא עזר לי לחזור לעצמי. 7 שבועות לאחר ” שהחלמתי” שוב הייתי עם חום ושיעול….והחולשה ליווה אותי גם ..כך עברו 3 חדשים עד שחברה המליצה לי לקחת את immu optimizer, תוך כמה ימים חזרתי לעצמי לגמרי….מדהים!!!!!! ועכשיו כחודש לאחר מכן אני ממשיכה לקחת פעם ביום ומרגישה מצוין. תודה ענקית!!!!!!!!!!!

רבקי

22 בפברואר 2021
5/5
בזכותם ביתי התחזקה והבריאה
לפני כשבועיים ביתי קיבלה תשובה חיובית לקורונה.. היו לה הרבה תופעות: חום כאבי שרירים וצינון חזק.. חברים טובים שלנו יידעו אותנו שישנה ערכה העוזרת להתגבר על הקורונה. היסכמנו מיד לנסות.. הערכה כוללת ויטמינים מינרלים וצימחי מרפא . ביתי החלה לקחת את הקפסולות .ודיווחה כבר יום אחרי, שיש שיפור.. וכך מצבה השתפר מיום ליום.. עד החלמה מלאה. אני משוכנעת שתוסף התזונה שלכם הביא אותה למצב של החלמה מהירה .. ברצוני להודות למוריס אבואי וחברת Homwotreat… שבזכותם ביתי התחזקה והבריאה… פרידה ס. טלפון 0523592245

פרידה ס.

17 בפברואר 2021
5/5
המוצר הטוב ביותר שיצא לשוק
המוצר מצוין מיום שהתחלתי התחזקתי באנרגיות ותחושת ביטחון לא נדבקת לא בצינון לא בשפעת וכמובן בקורונה המוצר הטוב ביותר שיצא לשוק

גילה מסילתי

28 בינואר 2021
5/5
תוך פחות מיום הייתי כמו חדשה
הרגשתי לא טוב ידעתי שאני בתחילת התקררות אז לקחתי מנה כפולה, כפי שאתם ממליצים במצב הזה , תוך פחות מיום, הייתי כמו חדשה.

מרים שליו

28 בינואר 2021
5/5
משפיע ממש לטובה על כל מערכת חיסון מנסיון אישי
מחובתי לציין שהמוצר הנ”ל משפיע ממש לטובה על כל מערכת חיסון מנסיון אישי מומלץ בחום במיוחד שהצוות קשוב ומסור לכל בעיה פרטנית וכללית רואים שהכסף זה לא מה מניף אותם אלא בריאות הכלל

שלמה

20 בינואר 2021
5/5
מוצר מדהים המלצתי למשפחה שלי בחו”ל
מסייע מאד בחיזוק מערכת החיסונית של הגוף. עובדת עם יחדים קטנים אשר חולים לא מעט. כל פעם שהרגשתי קצת חיחשה או שנראה שמתחיל משהו. לקחתי מינון של 4 כדורים ביום במקום 3 וזה ישר עבר. וב”ה מסייע לי ביתר שאת ב”ה לא להידבק בקורונה. מוצר מדהים המלצתי למשפחה שלי בחול.

לחוביץ דפנה

6 בינואר 2021
5/5
שירות מצויין
אני חייב לציין שהיתי מופתע המשלוח הגיע אלי ממש תוך יום!!! נדיר שירות מצויין

משה

5 בינואר 2021
5/5
תוך כמה ימים חזרתי לעצמי… מדהים!
אני חייבת לכם המון תודות על המוצר שלכם immu optimizer, אני חליתי בקרונה ולמרות שניסיתי כל מיני דברים טבעיים, ויט סי, די, zinc,לשתות תה עם גינגור,הל וכו’ ושום דבר לא עזר לי לחזור לעצמי. 7 שבועות לאחר ” שהחלמתי” שוב הייתי עם חום ושיעול….והחולשה ליווה אותי גם ..כך עברו 3 חדשים עד שחברה המליצה לי לקחת את immu optimizer, תוך כמה ימים חזרתי לעצמי לגמרי….מדהים!!!!!! ועכשיו כחודש לאחר מכן אני ממשיכה לקחת פעם ביום ומרגישה מצוין. תודה ענקית!!!!!!!!!!! (פורסם 05/01/2021).

ר.ד.

5 בינואר 2021
5/5
התסמינים עברו בתוך יום
אני אשתי והילד הקטן נמצאנו חיוביים לקורונה בגל השלישי. בשלב הזה אני כבר השתמשתי בתוסף במשך חודש וראינו הבדל משמעותי בתסמינים. אשתי קיבלה את המחלה קשה יותר באופן משמעותי וסבלה מחום במשך שבוע אצלי התסמינים עברו בתוך יום ובבדיקה נוספת כבר יצאתי שלילי.

עידן

3 בנובמבר 2020
5/5
מוצר מצוין
מצויין

וליד חוריה

1 בנובמבר 2020
5/5
מוצר מעולה ושירות מדהים
חייבת לציין שמעבר לשירות המדהים שקיבלתי, המשלוח הגיע תוך פחות מ24 שעות, המוצר שרכשתי מעולה. מחזק את הגוף בצורה מופלאה. אני ממליצה בחום

מעין אמור

7 באוקטובר 2020
5/5
מומלץ ביותר מוצר מעולה ויעיל
תודה למוריס הייתי מאומת קורונה עם תסמנים של חום הכולל תשישות ועייפות אדירה ברגליים .שהיה תוקף במלא העוצמה כאשר רוצים לישון ולנוח. אחרי יום אחד של נטילת 3 פעמים 3 התשישות נעלמה. ואחרי 4 ימים עייפות ברגליים נעלמה כלא היתה וחזרתי לחיים והרגשה מצוינת. יחד עם זאת בנורמה חום גופו 36.2 ב37.3 הייתי מושבת למיטה באי יכולת לזוז. עם הטבליות בחום בחום של 37.5 תפקדתי כרגיל תודה מכל הלב מומלץ ביותר גם למי שלא מאומת והרוצה לזכות באיכות חיים של בריאות תבורכו מפי עליון

יניב אור כהן

7 בספטמבר 2020
5/5
אלונה אושרי
תודה רבה רבה לכם על התוצר המהמם הזה! זה פשוט קסם של הטבע. אני מאודדדד חשדנית ולא לוקחת כדורים, מאחר והובהר לי שמדובר במוצר טבעי הרגשתי בנח לקחת. הכמוסה הזו הצילה אותי כבר פעמיים. לפני שבועיים היה לי וירוס בבטן שכלל שלשולים והקאות ועכשיו כאבי גרון, חום וכאבי ראש. אחרי כמה שעות כבר הרגשתי חזקה ומסוגלת להתמודד עם כל דבר. הכאבי ראש והחום נעלמו כלא היו…. תודה רבה לכם !!ממליצה בחום רב!

אלונה אושרי

18 באוגוסט 2020
5/5
סיגל
אני משתמשת בתוסף באופן יומיומי, למניעה, ומרגישה מצוין. ביום של מחזור, כשהרגשתי חלשה, לקחתי מנה כפולה וחשתי טוב יותר מאשר בחודשים קודמים, ללא התוסף. תודה רבה

סיגל

13 באוגוסט 2020
5/5
גם מי שסקפטי, תנסו זה עובד!
חליתי בקורונה והייתה לי חולשה וכאבי גב. הומלץ לי על תוסף התזונה ומיד קניתי ולאחר לקיחת מספר כדורים חל שיפור משמעותי בהרגשתי והרגשתי הרבה יותר טוב! בדרכ אני מאוד סקפטית לגבי כדורים אבל במקרה זה חוויתי את ההתאוששות על בשרי ולכן אני ממליצה בחום וגם מי שסקפטי, תנסו זה עובד!!!!!

אודליה

3 במאי 2020
5/5
מצווה וחובה להפיץ את הבשורה
סבלתי מתסמיני שיעול כרוני, חום, קוצר נשימה. עברתי שעות מאוד קשות. נטלתי את התוסף וכבר באותו הלילה לא היה לי חום, החולשה ירדה באופן משמעותי (אחרי מספר פעמים בודדות של שימוש) הרגשתי הרבה הרבה יותר טוב. אני לא האמנתי עד כמה התוסף הזה יכול עבוד. מצווה וחובה להפיץ את הבשורה כי זה עוזר!

ישראל רוזן

29 באפריל 2020
5/5
התכשיר החזיר לי את הכוחות בגוף
נטלתי את התכשיר מספר פעמים בעקבות חום גבוה ותשישות רבה שאפילו לא היו לי את הכוחות לקום מהמיטה. חייב לציין כי אחרי נטילת התוסף מספר פעמים החום ירד לגמרי, הכוחות חזרו לי כאילו לא היה כלום. תודה רבה על טיפולכם המסור!

איציק עובדיה

16 באפריל 2020
5/5
שירות מדהים
אני רוצה להודות מכל הלב על טיפולכם ההומאופתי ששיפר באופן משמעותי את בריאותו של הרב סממה, שליח חבד בסטרסבורג. ביום רבעי, 1/4 יצרתי קשר אתכם כאשר הרב סממה היה בטיפול נמרץ, עם מנה גדולה של חמצן ועם אנטיביוטיקה דרך הווריד, ביום ה14 של מחלת הקורונה. במסירות ובמהירות מדהימה שלחתם את התרופות שהגיעו לצרפת ביום חמישי בצהריים. הרופאים בבית הרפואה (בית חולים) בסטרסבורג הסכימו שהרב יקח את התוסף בגלל בהוא הומאופתי, וביום שישי מצב הרב השתפר באופן דרסטי והורידו לו מנת החמצן בחצי . מערכת החיסון התחילה לפעול . וברוך השם היום המצב הרבה הרבה יותר טוב, יש סיכוי שהרב יצא בחול המועד הביתה בס”ד. תודה תודה תודה רבה פסח כשר שמח ובריא גברת עובדיה”

דניאל עובדיה

11 באפריל 2020
5/5
מוצר מאוד מומלץ
נטלתי את התכשיר מספר פעמים בעקבות חום גבוה ותשישות רבה שאפילו לא היו לי את הכוחות לקום מהמיטה. חייב לציין כי אחרי נטילת התוסף מספר פעמים החום ירד לגמרי, הכוחות חזרו לי כאילו לא היה כלום. תודה רבה על טיפולכם המסור!

דפנה כהן

11 באפריל 2020
5/5
שמעון בן דוד
לפני שבועיים וחצי, בננו לא חש בטוב כולל חום גבוה וקוצר נשימה ומאוד חששנו בעקבות המצב. קיבלנו את התרופה של מר מוריס אבוהי ובתוך יום היה שינוי גדול אצל הילד. כעבור יומיים כבר הרגיש מצוין לגמרי

שמעון בן דוד

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא

הומאוטריט לאב

נשמח להיות בקשר!

כתובתנו

אבשלום גיסין 86 פתח תקווה

שירות לקוחות

א'-ה' 09:00-18:00

טלפון

077-9725166

עקבו אחרינו

הצהרת בריאות

1. כל האמור כאן אינו מהווה התוויה רפואית אלא תמצות מאמרים מדעיים המובאים כאן מכוח חוק חופש המידע.
2. המידע אינו מהווה הנחיה רפואית או המלצה לטיפול. אנשים הנוטלים תרופות לפי מרשם, נשים בהריון, נשים מניקות וילדים – יש להתייעץ עם רופא לפני השימוש

מערכת חיסנוית

מערכת חיסונית

מערכת העצבים

מערכת העצבים

מעכת העיקול

מערכת העיכול

מערכת הורמונאלית

מערכת הורמונאלית

לב וכלי דם

לב וכלי דם

טיפוח השיער

טיפוח השיער

דרכי הנשימה

דרכי הנשימה

אף אוזן גרון

אף אוזן וגרון

אנטי אוקסידנט

אנטי אוקסידנט

כל הזכויות שמורות להומאוטריט 2021

10% הנחה כולל כפל מבצעים

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של הומאוטריט לאב ותהנו מ 10% הנחה לקנייה הנוכחית, תכנים מותאמים אישית ועוד הפתעות והטבות רבות! מלאו את הפרטים מטה והצטרפו עכשיו, קופון ההנחה יישלח אליכם במייל:

*שימו לב, אם בסיום ההרשמה לא קיבלתם מייל עם קוד הקופון, בדקו גם את תיבת הספאם שלכם. 10% ההנחה הם לשימוש חד פעמי.

אז מה יש לנו?

רק עוד 200 נותרו למשלוח חינם! 😍

הסל שלך ריק.

נראה שעדיין לא החלטת :)