7 שיטות להצמחת שיער וזירוז צמיחת שיער – כי זה עובד!

הרפואה המערבית שועטת קדימה ומציגה חידושים במגוון תחומים וביניהם גם הרפואה האסתטית, אך נראה שמבין התחומים השונים ישנו תחום אחד שעדיין מטריד רבים ולו עדיין לא נמצא מענה חד משמעי והוא תופעת ההתקרחות, הנשירה והידלדלות השיער אצל גברים ונשים כאחד. אם גם אתם מוטרדים מכך וחשים חוסר ביטחון לנוכח השיער שהולך ונעלם מיום ליום, וזה בכלל לא משנה אם זה קורה לכם בגלל סיבות גנטיות, תזונתיות או בגלל תהליכים נפשיים שאתם עוברים – חשוב שתדעו כי קיימות דרכים להחזיר את הגלגל לאחור. צמיחת שיער מחודשת היא בהחלט דבר אפשרי, אבל חשוב תמיד לזכור כי אין בנמצא פתרון קסם, טיפול או תרופה שיצמיחו רעמת שיער שופעת בין לילה. מה שכן אפשרי בכל זאת הוא לשנות הרגלי חיים, לעבור לתזונה בריאה ונכונה יותר המעודדת הצמחת שיער ולהשתמש בויטמינים ותוספים טבעיים כמו Magnesium (סוג מסוים של מגנזיום) או ויטמין B1 אשר מסוגלים לחזק את השערה ולעצור תהליכי התקרחות ונשירה. על רכיבים אלה כמו על תוספים ושיטות נוספות, נפרט בהרחבה במאמר, אבל רגע לפני אנחנו רוצים לחזק ולהזכיר כי על ידי התמדה ואימוץ של הרגלים חדשים, אפשר בהחלט לשפר את מצב השיער, להביא לצמיחה מחודשת ולהחזיר לעצמכם את הביטחון העצמי, כך שבהחלט יש מקום לאופטימיות.

מדוע יש צורך בטיפולים לצמיחת שיער?

הסיבות להתקרחות, נשירה והידלדלות השיער הן שונות ומגוונות ועל כן מדובר בתופעה שאינה בלעדית לחלקים מסוימים באוכלוסייה, אלא זוהי תופעה הפוגעת בגברים ונשים כאחד בגילים שונים. אצל גברים ההתקרחות הנפוצה ביותר היא גנטית והורמונלית ומתקבלת בתורשה מאחד ההורים כאשר לעתים היא אפילו מדלגת דור. היא מתרחשת כאשר אנזים בשם Reductase Alpha 5 הופך את הורמון הטסטוסטרון לדהידרוטסטוסטרון מה שמניע תהליך מהיר של נשירה והתקרחות. ההתקרחות הזו הנקראת “התקרחות גברית טיפוסית” אשר באה לידי ביטוי באיזור הפדחת והמפרצים.

נוסף על כך, אצל נשים וגם אצל גברים, ישנם סוגים שונים של נשירה והידלדלות בשיער המתרחשים ממגוון סיבות שונות כמו דיאטות חריפות, חוסר בברזל, מחסור בסוגים השונים של ויטמין B, לחצים נפשיים, תגובות לטיפולים תרופתיים והליכים רפואיים כאלו ואחרים ובתגובה לשינויי מזג האוויר. אצל נשים, גם הריון ובמיוחד בתקופה שלאחר הלידה עלולה להתרחש נשירה מוגברת והידלדלות של השיער.

לכל שערה יש גוף ושורש, והיא נמצאת בתוך סוג של גליל שנקרא זקיק השערה, אליו מוזנים חומרים המגנים ומחזקים אותה. בנשירה ואובדן שיער יש פעמים רבות חוסר בחומרים הללו ועל כן השערות נחלשות ונושרות עם הזמן, כשהגוף לא מעודד צמיחה מחודשת ובריאה. על אף שהתופעה חוצה גילאים, כשמדובר בהתקרחות הגברית הטיפוסית התהליך מתחיל לרוב בתחילת שנות העשרים ועשוי להמשך עד סביבות גיל 40. אצל נשים וגברים עם הידלדלות שאינה ההתקרחות הגברית, זה יכול לקרות בשלבים שונים בחיים המאופיינים בלחץ, שינויים חריגים בתזונה, חשיפה מרובה לשמש ושימוש בתכשירים שאינם ידידותיים לשיער לטווח הארוך. עם זאת לרוב נראה כי התופעה מתחילה לקראת גילאי 30, בייחוד אצל נשים שבשלב הזה עוברות שינויים הורמונליים עם הלידות ומנהלות אורח חיים רווי בסטרס.


הכירו את הפורמולה הטבעית להצמחת שיער שיעילותה הוכחה במחקר קליני

עידוד צמיחת שיער באמצעות תכשירים

שמן קיק- שמן קיק הוא רכיב בעל סגולות רבות שהבולטת שבהן היא היכולת שלו לחדור את העור ולהגיע בקלות לשכבות הפנימיות והעמוקות יותר שלו. בנוסף הוא מחזק את שורש השערה, מרחיק חומרים רעים מאיזור הקרקפת ומעודד צמיחת שיער מחודשת.

משחה להצמחת שיער- משחות להצמחת שיער מכילות בתוכן חומרים כמו Polygonum multiforum, ויטמין B3 וגם רכיבים של תרופות סבתא שונות. רכיבים אלה מסייעים בצמיחת שיער מחודשת אבל חשוב לדעת שיש חיסרון בשימוש חיצוני בלבד.

שמפו להצמחת שיער ושמפו נגד התקרחות- כיום ישנו בשוק מבחר לא קטן של שמפואים ותכשירים שעוזרים בעצירת התקרחות ובהצמחה מחודשת של השיער. רובם של תכשירים אלה מכילים רכיבים שעובדים בכמה מישורים ומגבילים את ייצור הורמון הדיהדרוטסטוסטרון, מגדילים את זרימת הדם לקרקפת באמצעות קפאין וחומרים אחרים ומעודדים צמיחה מחודשת של השיער.

ג’לטין לשיער- אחד התנאים החשובים לצמיחה בריאה של שיער, הוא חלבונים וחומצות אמינו ברמה גבוהה ותקינה בגוף, שאצל רבים איננה כזאת. בג’לטין, שהוא תרופת סבתא מוכרת יש גם קולגן בכמות גבוהה, שמחזק את העור וכנגזרת מכך גם את הקרקפת, וגם חומצות אמינו רבות שמייצרות מספר רב של חלבונים המשפיעים על צמיחת השיער.

זירוז צמיחת שיער באמצעות עיסוי קרקפת

זרימת דם לקרקפת – למה זה חשוב?

כאמור, אחת הסיבות הנפוצות לנשירה ולהיחלשות השיער, היא כאשר השערה לא מקבלת את החומרים הדרושים לה לצמיחה תקינה וטובה. פעמים רבות הדבר נגרם בשל כך שלא מגיעה אל הקרקפת כמות מספקת של דם וכתוצאה מכך לא מגיעים הרכיבים החיוניים אל שורש השערה ועל כן זרימת דם מוגברת לקרקפת היא חשובה מאד.

תרגילים לעיסוי הקרקפת והזרמת הדם לקרקפת

ישנם כמה תרגילים מצוינים שניתן לבצע בקלות בעצמכם בבית, בואו נכיר כמה מהם. תרגיל ראשון הוא העברה של האצבעות והציפורניים על כל הראש עם שילוב של תנועות לחיצות קלות. המטרה של העיסוי הזה הוא להרחיק לכלוכים מהשיער והקרקפת שמפריעים לצמיחה והגביר את זרימת הדם אל הקרקפת. עיסוי שני הוא עיסוי מעגלי של הפדחת. יש להניח את כל האצבעות על היקף הפדחת ולעסות בתנועות מעגליות בשילוב של לחיצות כעשרים דקות. ניתן לשלב את התרגילים הללו עם חומרים טבעיים שהזכרנו לעיל וחומרים נוספים אותם נפרט בהמשך המאמר. מומלץ בהחלט לרחוץ היטב את הידיים קודם לעיסוי.

שימוש באביזרי עיסוי ייעודיים לקרקפת

ישנם לא מעט מכשירים מסוגים שונים שמטרתם לעסות את הקרקפת ולשפר את זרימת הדם אליה. יש כאלה העשויים מגומי או סיליקון שלוחצים אל תוך הקרקפת, רולר שמעבירים על הקרקפת הלוך ושוב וסוגים נוספים כך שניתן לבחור את זה שהכי מתחברים אליו ומרגישים בנוח איתו בזמן השימוש.

איך לזרז צמיחת שיער באמצעות תזונה נכונה?

תזונה היא אחד מגורמי ההשפעה המכריעים כשזה נוגע לבריאות השיער, צמיחת שיער טבעית ופתרון לבעיית הנשירה. מחד, תזונה מאוזנת ונכונה והקפדה על צריכה של רכיבים תזונתיים חשובים תעודד צמיחה והתחדשות של השיער, ומנגד ישנם מאכלים רבים אשר מחלישים את השערה ואפילו מעודדים נשירה.

תזונה נכונה – הדרך הנכונה ביותר להצמחת שיער טבעית

נשירה והידלדלות של השיער מתרחשים בהרבה מקרים בהם חסרים בגוף ויטמינים ורכיבים חשובים ועל כן צריכה מאוזנת של מזונות העשירים ברכיבים הללו תסייע לחיזוק השיער ולצמיחה מחודשת שלו. על איזה רכיבים מדובר ובאיזה מזונות ניתן למצוא אותם? במוצרים מן החי כמו בשר אדום, עוף, ביצים או סלמון, ישנו חלבון רב החיוני לצמיחת השיער וגם ברזל בשפע. אגב, גם בקטניות, שקדים ואגוזים וזרעי דלעת הם נמצאים בכמויות מסוימות וניתן לשלב אותם, רצוי בכמות גבוהה. בירקות ופירות כמו פלפלים צהובים, תפוזים וגזר, יש כמויות גדולות של ויטמין C וויטמין A המשפרים את זרימת הדם ואת ספיגת הברזל בדם. בדגים מסוגים שונים יש אבץ בכמויות גבוהות, שהוא חיוני מאד לבריאות השערה במיוחד בשילוב עם רכיבים טבעיים נוספים. בכל מקרה, החשיבות הגדולה היא תזונה מאוזנת באופן קבוע ובהתמדה. צריכה של אחד מהרכיבים בלבד לא תעשה ככל הנראה את העבודה הטובה והדרך הנכונה הינה שילוב קבוע שלהם. לכן, תוספי תזונה טבעיים הם לא אחת הדרך היעילה ביותר להשיג את כל הערכים האלה באופן מרוכז.

שייקים טבעיים עם מרכיבים מומלצים

שייק ירקות- קחו 2 גזרים המלאים בוויטמין A החיוני להזרמת הדם לקרקפת ובריאות העור, הוסיפו פלפל צהוב, הוסיפו פרח ברוקולי שלו נוגדי חימצון רבים המסלקים במהירות רעלים מן הגוף ומשפרים את זרימת הדם והוסיפו 2 כפות של גרעיני חמנייה העשירים בביוטין שהוא ויטמין מסוג B האחראי על צמיחת השיער וטחנו את כולם ביחד. אפשר להתווכח על הטעם, אבל הסגולות הן רבות ומוכחות.

שייק פירות- כאן בהחלט אפשר לעוף עם הדמיון ולהוסיף רכיבים נוספים לפי הטעם. התחילו עם קיווי, תפוז ותות העשירים בויטמין C המסייע בספיגת הברזל בדם, הוסיפו בסיס של חלב או יוגורט לכמות נכבדה של אבץ (ניתן להוסיף גם שיבולת שועל לשם כך) ויחד עם כל זה טחנו גם 2 כפות גרעיני דלעת. זכרו תמיד שרק שילוב קבוע של כלל הרכיבים המסייעים במניעת נשירה והצמחת שיער יביאו לשינוי ושיפור במצב בטווח הארוך.

שייק פירות העוזר להצמחת שיער

ויטמינים לצמיחת שיער מהירה

  • אבץ- האבץ אחראי על היבטים רבים בחילוף החומרים בתאי הגוף השונים והוא חיוני לפעילות תקינה של מאות אנזימים בגופנו. כך למעשה הוא אחראי באופן ישיר על צמיחה תקינה של השיער והציפורניים. אחד מכל ארבעה סובל סובל ממחסור באבץ.
  • ויטמין B1- אחד הוויטמינים החיוניים ביותר לגוף האדם ואינו מיוצר באופן טבעי בגוף. יש לו חלק חשוב במטבוליזם ובאספקת החמצן לגוף והוא בעצם משפר באופן משמעותי את זרימת הדם.
  • ויטמין B2- ויטמין האחראי גם הוא על אספקת החמצן לתאי הגוף השונים ובנוסף על פירוק וניצול אנרגיה מפחמימות שומנים וחלבונים. מסייע לספיגה יעילה של אבץ, סידן וברזל.
  • ויטמין B5- לוויטמין זה, אשר בין השאר מסייע בהחלמה מהירה של פצעים, יש חשיבות רבה בהצמחת שיער ובבריאות השיער. הוא מוריד את רמת הכולסטרול בדם, מסייע בייצור כדוריות דם אדומות ונוגדנים למערכת החיסון ומסייע לפעילות של ויטמין B2.
  • ויטמין B6- מסייע רבות בתפקוד הויטמינים האחרים ממשפחת B ואינו מיוצר בגוף באופן טבעי, על כן יש לצרוך אותו דרך מזון ותוספי תזונה. הוא לוקח חלק פעיל בריאקציות של חומצות אמינו, הכרחי לספיגת אבץ ומסייע בספיגה של חומצה פולית בגוף.

חיידקים – איך לעודד צמיחת שיער בעזרתם?

גופנו מלא במיליארדים של חיידקים שחלקם טובים בעבורו ואחרים דווקא מזיקים לו. ריכוז גבוה של חיידקים רעים מסוימים, במיוחד כאלה הנמצאים במעיים, מביא מצד אחד לחיסול מהיר של מאגרי המזון הטבעיים של הגוף, ביניהם כאלו החיוניים לצמיחת השיער ולחיזוקו, ומצד שני לשחרור רעלנים המעודדים נשירה ומחלישים את השיער. באמצעות שיפור הרגלי התזונה ונטילה של תוספי מזון איכותיים המכילים ויטמינים מקבוצת B ורכיבים טבעיים כמו כשותנית (Humulus Lupulus), ניתן להכניס לגוף ערכים תזונתיים חיידקים טובים שילחמו בחיידקים הרעים, יתפסו את מקומם וישפרו משמעותית בעיות של נשירה ושיער דליל.

מינרלים – מה זה ואיך זה משפיע על צמיחת השיער?

מינרלים הם יסודות להם נדרש כל גוף חי לפעילות תקינה ולבריאות. המינרלים החשובים ביותר בצמיחת השיער עם אבץ, מגנזיום, גופרית ונחושת. ניתן למצוא את כל המינרלים הללו במוצרי מזון כמו זרעי דלעת ובשר בקר העשירים באבץ, שקדים, אגוזי קשיו וגרעיני חמנייה טבעיים בהם יש מגנזיום, פירות וירקות בהם ישנה גופרית. כשמדובר בצימוח מחודש של שיער, דרך מצוינת לקבל את כל המינרלים הללו הינה באמצעות תוספי תזונה מתאימים כדוגמת HRgrowth.

אנזימים – מה הקשר להתקרחות ואיך זה עוזר?

אחד הגורמים בהתקרחו הגברים הטיפוסית ושל נשירת שיער אצל גברים ונשים הינו, האנזים 5 alpha reductase האחראי להפיכת הורמון הטסטוסטרון לדיהדרוטסטוסטרון, מה שמחליש את השערה עד לנשירתה כשבמקומה לא צומחת חדשה. רכיבים מסוימים כמו ויטמינים, מינרלים וגם אינזימים אחרים מסוגלים לעכב ולבטל את הפעולה של אנזים האלפה רדוקטז 5 ובכך למנוע נשירה ולעודד צמיחה מחודשת.

הורמונים לצמיחת שיער

האנזים המפורט לעיל, עובד על שינוי של ההורמון טסטוסטרון הקיים בגופם של גברים ובכמויות משתנות גם בגופן של נשים (ואחראי בין היתר על החשק המיני). חלק מהטיפולים בהתקרחות ובנשירת השיער אצל גברים ונשים באחד ,מתמקדים בהפחתה של כמות הטסטוסטרון בגוף.

כדורים לצמיחת שיער

כפי שאתם כבר מבינים בוודאי, הדרך הבטוחה להצמחה מחודשת של שיער מחייבת סבלנות מחד ומאידך התמדה וצריכה קבועה של כלל הרכיבים החיוניים שעובדים יחד בשיתוף פעולה. דרך מצוינת להעניק את כל הרכיבים הללו לגוף היא באמצעות הכמוסות הטבעיות HRgrowrh של חברת הומאוטריט לאב המכילות באופן מרוכז את כל מה שהגוף צריך בשביל להצמיח ולחזק את השיער. בין השאר הכמוסות מכילות אבץ, מגנזיום, ויטמין B1, B2, B5, B6, פוליגונום, MSM ו-Equisetum arvense (שבטבט), שהשילוב ביניהם, מונע נשירה ומעודד צמיחה מחודשת. מומלץ לשלב עם עיסויי קרקפת על בסיס קבוע ולא להיחשף לשמש לשעות ארוכות ללא הגנה על ראשכם.


הכירו את הפורמולה הטבעית והמומלצת לסיוע בהצמחת שיער

מה היתרונות של כדורים לצמיחת שיער?

הדבר הטוב ביותר בכדורים לצמיחת שיער (או כדורים נגד נשירת שיער), הוא הריכוז הגבוה של רכיבים שהם חיוניים לצמיחת השיער והחשיבות הגדולה של השילוב שלהם יחד. בנוסף, מאחר ומדובר ברכיבים טבעיים בלבד, אין חשש מתופעות לוואי לא נעימות. כאשר נוטלים כדורים המכילים רכיבים טבעיים, אפשר להיות בטוחים שמעניקים לגוף את כל התחמושת לה הוא זקוק במאבק בנשירת שיער וצמיחתו מחדש.

תרופות סבתא להצמחת השיער – כי קרחות היו מאז ומתמיד

מי קוקוס- מוצרים שונים המופקים מקוקוס כמו מי קוקוס או שמן קוקוס, יכולים בהחלט לסייע בעצירת הנשירה ובחידוש צמיחת שיער באמצעות חומרים חיוניים והגברה של זרימת הדם בקרקפת. יש לקחת את מי הקוקוס או שמן הקוקוס ולשים בקערה קטנה (אם מדובר בשמן קרוש ניתן למרוח ישירות מהקופסא) ולעסות בתנועות עמוקות ומעגליות את כל הקרקפת כרבע שעה. לאחר מכן יש לעטוף את הראש במגבת ולהשאיר אותה על הראש במהלך הלילה. בבוקר להוריד ולחפוף את הראש כרגיל.

דבש- הדבש מכיל מינרלים ואנזימים היעילים בעצירת נשירה. מומלץ למרוח אותו על הראש (אפשר עם תמיסה עם בצל בנוסף) ולהשאיר את התמיסה על הראש בין 20 דקות לחצי שעה. לאחר מכן יש לחפוף את השיער היטב. מומלץ לחזור על הטיפול פעמיים או שלוש בשבוע.

דבש העוזר בהצמחת שיער

ביצה- בביצה יש חומרים חיוניים למניעת נשירה כמו ויטמין E, ביוטין (סוג של ויטמין B) וחומצות שומן. יש לטרוף את הביצה ממש כמו שמכינים חביתה ולמרוח בתנועות עיסוי על הראש. לאחר כשעה יש לשטוף את השיער ולחפוף. מומלץ לחזור על הטיפול שלוש פעמים בשבוע.

ביצים העוזרים להצמחת שיער

צמיחת שיער מתחילה בטיפוח השיער

זכרו תמיד כי צמיחת שיער ומניעת נשירה, מתחילה בהרגלים היומיומיים הכי בסיסיים ובראש ובראשונה בטיפוח של השיער. כך למשל חשיפה ארוכה של השיער לשמש תפגע בו ותחליש אותו. נשים שאוספות את שערן ומותחות אותו, סביר מאד שיסבלו מנשירה. כמו כן, ישנם תכשירים רבים ותרסיסים ששימוש ארוך וקבוע בהם יכול מאד לפגוע בשיער ולהביא לנשירה וכמובן שסוגי מזון שונים ובמיוחד תזונה שאינה מאוזנת משפיעה לרעה על השיער בין שאר חלקי ומערכות הגוף. מה זה אומר? ובכן, בראש ובראשונה שישנם צעדים ברורים ופשוטים שניתן לעשות על מנת לחזק את השיער ולצמצם את הדלדלותו ונשירתו. המשמעות של הדבר הזה היא אדירה, כי זה בעצם מסביר שניתן להתגבר על כל סוג של נשירה והידלדלות של השיער, גם אם היא גנטית או הורמונלית.

השתלת שיער – יתרונות, חסרונות ותופעות לוואי

יתרונות להשתלת שיער

השתלת שיער הוא הליך כירורגי בו נלקחים זקיקי שיער ממקומות בהם אין התקרחות פעילה כמו למשל בחלק האחורי של הראש ומושתלים באזורים הדלילים והמקריחים. כעבור זמן מה זקיקי השיער מצמיחים שיער חדש באותם המקומות. היתרון של הטיפול הזה הוא שהוא מאפשר צמיחה מהירה יחסית של השיער, עד שלעתים מתקבל מראה שהינו טבעי למדי.

חסרונות להשתלת שיער

לצד היתרון הברור, ישנם לא מעט חסרונות רבים לטיפול הזה. ראשית מדובר בטיפול יקר שמחירו עשוי להגיע עד לעשרות אלפי שקלים, כשלעתים הטיפול הראשוני אינו מספיק ויש לחזור לטיפולים נוספים. בנוסף, מדובר בהליך כירורגי הכרוך בכאבים ובתקופת החלמה ארוכה, שגם בסופה לעתים לא מתקבלת התוצאה הרצויה. לבסוף, ישנן לא מעט סיכונים ותופעות לוואי אפשריות להליך כמו בצקות, שטפי דם, דלקת של זקיקי השיער המתבטאת באדמומיות ורגישות באיזור השיער המושתל ובהצטלקות, ואפילו הידלדלות שיער באזורים מהם נלקח השיער להשתלה.

הצמחת שיער – לסיכום

כפי שנוכחתם לקרוא ולהבין, ישנן לא מעט דרכים ושיטות למנוע נשירת שיער, להחזיר ולהגביר את צמיחתו המחודשת של השיער ולחזק שיער דליל, שביר וחלש. השוק רווי ב”תרופות קסם” ובפתרונות בזק המתיימרים להיות יעילים ולהחזיר במהירות את בלורית השיער השופעת. לא כדאי להתפתות לטיפולים כאלה כי הם לרוב יקרים, לא יעילים ולעתים אף גורמים לנזק נוסף. הדרך הטובה והבטוחה להחזיר את השיער לאיתנו היא דרך ארוכה והיא מחייבת אורך רוח, התמדה ושינוי מהותי של הרגלים. אז אם גם אתם תוהים איך להאריך שיער, או איך לגרום להצמחת השיער – זכרו תמיד כי שילוב נכון לאורך זמן של תזונה מגוונת ומאוזנת, הימנעות ממזונות לא בריאים, מחשיפה לשמש ומשימוש בתכשירים מזיקים וכמובן צריכה של ויטמינים, מינרלים ותוספים תזונתיים חיוניים, יסייעו לכם להפחית את הנשירה, לעבות ולחזק את השיער ואפילו להביא לצמיחה מחודשת שלו עם הזמן.

מקורות:

(1) (2) (3) (4)

שאלות נפוצות: 7 שיטות להצמחת שיער וזירוז צמיחת שיער – כי זה עובד!

התכשיר מינוקסידיל המגיע בצורת תמיסה או קצף, מיועד לטיפול בהתקרחות בקרב נשים וגברים. יש להיוועץ עם הרופא על מנת לבחון האם הטיפול מתאים לכם. (1)

מומלץ מאוד ליטול תוספי מזון טבעיים המכילים רכיבים כמו מגנזיום, אבץ, ברזל, סיליקה וכן ויטמינים כמו ויטמין B1 ויטמין D המחזקים את שורש השיער ומסייעים בטיפול בהתקרחות. (2)

תכשירים רפואיים להאצת צמיחת השיער נמצאו כפחות יעילים באזור קו השיער הקדמי המכונה ״מפרצים״. (3) במקום זאת, ניתן לנסות טיפול טבעי שעשוי להאיץ צמיחת שיער באזור המפרצים.

כן, הגורם להתקרחות הוא בדרך כלל גנטיקה. אנשים הסובלים מצמיחת שיער דלילה או איטית יכולים להאשים בכך לרוב את הגנים שלהם. (4)

HRNEW

HR Growth

פורמולה טבעית ייחודית להצמחת שיער ומניעת נשירה שיעילותה הוכחה במחקר קליני

תכולה

30

כמוסות בצנצנת

אופן טיפול

כמוסה אחת ביום

בבוקר לפני האוכל

מארז של 6 מוצרי שיער

מארז יחיד

1,900

10% הנחה כולל כפל מבצעים

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של הומאוטריט לאב ותהנו מ 10% הנחה לקנייה הנוכחית, תכנים מותאמים אישית ועוד הפתעות והטבות רבות! מלאו את הפרטים מטה והצטרפו עכשיו, קופון ההנחה יישלח אליכם במייל:

*שימו לב, אם בסיום ההרשמה לא קיבלתם מייל עם קוד הקופון, בדקו גם את תיבת הספאם שלכם. 10% ההנחה הם לשימוש חד פעמי.

10% הנחה כולל כפל מבצעים

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של הומאוטריט לאב ותהנו מ 10% הנחה לקנייה הנוכחית, תכנים מותאמים אישית ועוד הפתעות והטבות רבות!

השאירו פרטים ומיד תקבלו קוד קופון לשימוש מיידי:

אתר זה משתמש ב Cookies על מנת לספק לך חווית גלישה טובה יותר. לקבלת מידע מפורט קראו את המדיניות פרטיות שלנו.

אתר זה שומר שבת וחגים

אתר זה הינו שומר שבת וחגים ולכן לא ניתן לבצע בו רכישות כעת.
ניתן להשאיר לנו פרטים בטופס הפניה ואנו נשוב אליכם למידע נוסף והשלמת התהליך כאשר נחזור לפעילות.
עמכם הסליחה

אתר זה שומר שבת וחגים

אתר זה הינו שומר שבת וחגים ולכן לא ניתן לבצע בו רכישות כעת.
אנו נשוב אליכם למידע נוסף והשלמת התהליך כאשר נחזור לפעילות.
עמכם הסליחה

10% הנחה על כל מוצרי הומאוטריט לקנייה ראשונה באתר
בהקלדת קוד קופון:
gift10